Title Image

Koristustarvikud

suulakesarjaPuzeri koristusvahendi komplektid on ergonoomilise kujuga ning mõeldud taluma aastatepikkust kasutust. Koristusvahendite seeriasse kuuluvad lisaks imivoolikule kvaliteetsed põranda- ja vaibaotsakud, kombiotsak, kitsas otsak ning teleskoopvars.

Puzeri koristusvahendi komplektid on ergonoomilise kujuga ning mõeldud taluma aastatepikkust kasutust. Koristusvahendite seeriaid on saadaval kas traditsioonilise imipesakäivitusega, kus tolmuimeja käivitub, kui voolik imipessa ühendatakse; või käepidemekäivitusega, kus toitelüliti on vooliku käepidemel. Puzer Aino jaoks on saadaval ka 4-asendilise võimsusregulaatoriga koristusevahendite seeria.

1. Käepidemest käivituv seeria 8 m, 10 m ja 12 m voolikutega.
Seeria sisaldab käepidemekäivitusega voolikut, teleskoopvart, põranda- ja vaibaotsakut, kitsast otsakut, kombiotsakut ja voolikuhoidikut.


2. Imipesakäivitusega seeria, 12 m.

Seeria sisaldab imipesakäivitusega voolikut, teleskoopvart, põranda- ja vaibaotsakut, kitsast otsakut, kombiotsakut ja voolikuhoidikut. Voolikut saab vajaduse korral lühendada.


3. Reguleeritava võimsusega seeria, 8 m või 10 m voolikuga.

Seeria sisaldab võimsusregulaatoriga voolikut, teleskoopvart, põranda- ja vaibaotsakut, kitsast otsakut, kombiotsakut ja voolikuhoidikut. Töötab ainult koos Puzer Aino keskseadmega.