Title Image

Tooted

takuu

Puzeri kesktolmuimejaid on toodetud üle kahekümne aasta. Need valmistatakse Soomes ja Puzeri toodetel on õigus kasutada Soomes toodetut tähistavat Võtmelipu märki.

Puzeri mudelivalik katab levinumad kodumajapidamiste vajadused. Võid valida kas ülimoodsa ja tõhusa Aino, kompaktse Eeva või traditsioonilise Oiva. Spetsiaalselt rida- ja korterelamute jaoks on välja arendatud Puzer Easy.

 

5-aastane garantii

Puzer annab kõigile mudelitele – Ainole, Oivale, Eevale ja Easyle – viieaastase täisgarantii. Koristusvahenditel ja muudel tarvikutel on aastane garantii. Ka pika kasutusaja järel on Puzeri tolmuimejatele endiselt saadaval palju varuosi.

Puzer on kesktolmuimejate tehnoloogia üks juhtivaid edasiarendajaid. Paljud tänapäeval kasutusel olevad innovatsioonid nagu näiteks keskkonnahoidlikumast plastist valmistatud liimivabad tolmutorustikud või vaiksed ja tõhusad läbipuhuvad mootorid võeti esimesena kasutusele Puzeris.

Viimasel ajal oleme tegelenud eriti tolmukoti tehnoloogia kasutamise arendamisega kesktolmuimejates. Puzer Eeva oli maailma esimene kesktolmuimeja, kus koristusõhuvool juhiti läbi tolmukoti. Nii tihendab õhuvool tolmu ja 8-liitrisesse tolmukotti mahub 60 liitrit kodutolmu. See on tavalise kesktolmuimeja (nt Puzer Oiva) kolmekordne mahutavus. Nii on tolmukotte vaja äärmiselt harva vahetada, Puzer Eeval näiteks umbes iga 6 kuu järel.

Tolmukoti vahetamine käib lihtsalt ja puhtalt ning seetõttu võib Puzeri mudelid Aino, Eeva ja Easy paigutada ka eluruumidesse.  Tihendatud tolm ei saa ka kotivahetuse ajal toaõhku kanduda, nagu paratamatult juhtub ilma tolmukotita tolmuimeja mahutit tühjendades.

Puzer Oiva on meie traditsioonilise mahutiga mudel. Sellel on vahetatav tsellulooskiust filter. Oma kogemustele toetudes ei soovita Puzer nn püsifiltreid, kuna sellised filtrid ummistuvad lõpuks filtrisse koguneva rasva ja mikrotolmu tõttu ning selle tagajärjel väheneb tolmuimeja imemisvõimsus ja lüheneb mootori eluiga.

Kui ehitad uut maja, uuendad vana, elad korter- või ridaelamus või üürnikuna – alati saad valida Puzeri. Soomes tehtud, vastupidav Puzer on turvaline valik. Tutvu endale sobiva mudeliga – Puzer aitab luua värske ja puhta kodu!